Laste puidust mänguköök BIANKA
Alates: €59.99
Mis võiks olla lõbusam kui oma pisike kööginurk, kus katsetada erinevaid kulinaarseid oskuseid. Armsate toonidega mänguköögis saavad pisikesed kokad küpsetada kooke ning valmistada pliidil maitsvaid toite. Puidust köök on suurepärane mänguvahend laste iseseisva mängimise ja loovuse arendamiseks.
Mis võiks olla lõbusam kui oma kööginurk, kus kokaoskusi proovile panna. Ahjus saab küpsetada maitsvat õunakooki, potis keeta sooja suppi ning pannil valmistada parimat munaputru hommikusöögiks. Puidust mänguköök on ideaalne mänguvahend laste iseseisvuse, loovuse ja kujutlusvõime arendamiseks. Ilusate värvide ja omanäolise disainiga kööginurk sobib ideaalselt pisikeste mängunurka.
Kööginurgas on:
- pliit
- valamu koos segistiga
- ahi
- pöörlevate seieritega kell
- kaanega pott ja praepann
- sool ja pipar
- spaatlid
- nuga
- tugev ja vastupidav konstruktsioon
- Materjal: puit + MDF + plastik
- Kõik elemendid on värvitud laste- ja keskkonnasõbralike värvidega.
- Puidust köögil pole teravaid servi, tänu millele on sellega ohutu mängida.
- Kööginurga mõõtmed: 48 x 27 x 77,5 cm
Puidust köök tarnitakse kokkupanemata kujul. Kuid selle kokkupanek käib kiirelt ja lihtsalt ning alati on tore ka lapsi sellesse protsessi kaasata!
| Kaal | 12 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 33 × 60 × 10.5 cm |
Puidust blender puuviljadega
| Kaal | 4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 30 × 30 × 30 cm |
Laste puidust kohvimasina komplekt
| Kaal | 1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 13 × 13 cm |
Puidust hommikusöögi komplekt
| Kaal | 4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 30 × 30 × 30 cm |
Puidust mängutoit, Lihakast
| Kaal | 3 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 20 × 20 cm |
