LAOS
Puidust peeglilaud LUMIVALGEKE
Alates: €149.00
Stiilne valge peeglilaua komplekt Lumivalgeke -iga väikese tüdruku unistus!
Kirjeldus
Stiilne komplekt meeldib kindlasti kõigile lastele, kes soovivad emme moodi olla ning igaks mängukorraks ennast valmis sättida. Peeglilaual on üks ovaalne peegel ja kaks lahtikäivat sahtlit. Komplektis on väike tool.
Komplekt sisaldab:
• Peeglilaud (63 x 36 x 108 cm)
• Tool (37 x 26 x 42 cm)
• Peegel
• Materjal: puit + MDF
• Kõik elemendid on värvitud laste ja keskkonnasõbraliku värviga
• Puidul pole teravaid servi, nii et sellega on ohutu mängida
• Tugev ja vastupidav konstruktsioon
Lisainfo
| Kaal | 8.5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 80 × 25 × 56 cm |
| Turvalisus, sertifikaat | Vastab sertifikaadile EN71 |
| Lastele | Alates 3. eluaastat |
| Garantii | 2 aastat |
LED lamp (2 tk)
| Kaal | 0.1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 6.7 × 6.7 × 2 cm |
| Turvalisus, sertifikaat | Vastab sertifikaadile EN71 |
| Garantii | 2 aastat |
Puidust meigikomplekt, Printsess
| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 25 × 25 × 25 cm |
Seotud tooted
VÄLJA MÜÜDUD
LAOS
-50%
Puidust mängulaud dinosaurustega
LAOS
-17%
Puidust nukumaja VIOLETTA
Alates:-16%
Puidust peeglilaud TUHKATRIINU
Alates:Puidust laste mänguköök GITA
Alates: €179.00VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
