Kliendid meist

Meie töö kõige parem osa on ikka kiitus. Iga meie kliendilt saadud positiivne tagasiside paneb meid veelgi rohkem pingutama ning töötama selle nimel, et seda ikka ja jälle veel tuleks. Kõik need õnnelikud lapsed ja lapsevanemad ongi peamine põhjus miks seda tööd teeme! Siit leiate meie klientide saadetud tagasisidet ning nende saadetud pilte tehtud töödest.

MÄNGUMAJA SOFI

“Natuke täidan ka oma lapsepõlveunistusi ja võib-olla panen proovile oma mehe kannatuse, kuid sellisest majast olen unistanud juba lapsepõlvest saati. Pärast pikka otsimist leidsin enda arvates kõige täiuslikuma 4IQ-st.

Täienduste jaoks saime inspiratsiooni Pinterestist. Paremast lõpptulemusest ei oleks osanud unistadagi.”

Inge

MÄNGUMAJA ANDREAS

“Nokitsemine on mulle alati meeldinud ning plaanisin ka lapsele ise mängumaja ehitada. Kui lõin ehituspoe materjalikulu kokku, sain aru, et ise tegemine läheb liiga kalliks. Õnneks leidsin 4IQ lehelt laheda maja ning säästsin kõvasti raha. Pisut jäi ikkagi hinge kriipima, et päris ise ei ehitanud, seega lisasin projektile pisut ka ikkagi enda loomingut 😊”

Aleksander

MÄNGUMAJA EMIILIA

“Elame ise linnas korteris aga meie laps käib tihti vanavanemate juures. Otsustasimegi koos talle rõõmu teha ning õnneks leidsime mõistliku hinnaga maja 4IQ lehelt. Esimesel nädalavahetusel panime maja kokku, kaasasime ka oma väikse printsessi ehitamise protsessi. Teisel nädavahetusel sai maja värvitud, kuna klienditoest soovitati lasta majal seista nädala enne värvimist.

Viimase lihvina lisasime ka sarved, sest lapse vanaisa on ju ikkagi jahimees.”

Sigrid

MÄNGUMAJA MADLI

“Meil on L-kujuline väike aialapp ning muru peale maja panek oleks tähendanud, et me toast lapse mängimist ei näeks. Nii otsustasimegi, et miks mitte panna maja terrassi peale. Nii saame teda alati jälgida.

Lapsel on seal ilmatu tore mängida ja meie endi jaoks on see nagu kaunistus meie terrassile”

Viktoria

MÄNGUMAJA MADLI

“Meie kodumajutuses seisab õuekaunistusena maja MADLI. Ta ei rõõmusta mitte ainult külastavaid lapsi, vaid ka nende vanemaid. Kõik imetlevad seda mängumaja ning haaravad kohe kätte kaamerad kui nende lapsed jooksevad sinna mängima.

Mängumaja on ka meile olnud eneseväljenduse kohaks – oleme paigutanud seintele pilte ning sisustanud selle ka väikese mööbliga – jah, see pole nii väike, ruumi on väikesele mööblile!”

Tauno

GALERII