Meeldejääv ja lõbus
vaba aeg lastele

Viimasel ajal on üha kiirenev elutempo muutunud parajalt suureks väljakutseks – et hoida peres häid suhteid, pöörata piisavalt tähelepanu lastele ning nende arengule. Olukordades, kus alati ei ole võimalik perele piisavalt aega pühendada, on ülimalt oluline, et lastega vaba aeg oleks kvaliteetne, sisukas ja tore.

Laste mängumaja on tore ja loominguline koht, kus lastega koos vaba aega veeta, aga ka suurepärane alternatiiv tähelepanu kõrvale juhtimiseks teleri- ja arvutiekraani tagant ning õues värske õhus käes mängimiseks.

Pärast puidust mängumaja soetamist on üks toredamaid osasid koos lastega selle paigaldamine, sobilike värvidega värvimine, maja disainimine ja sisustamine nii seest kui väljast. Kõik see annab hulganisti võimalusi lapse iseseisvuse kasvatamiseks ja arendamiseks ning loovuse edendamiseks. Ühise eesmärgi omamine ja selle nimel töötamine, nagu mängumaja ehitus, värvimine või sisustamine – lähendab inimesi, soodustab suhtlemist, arutelusid ja ühiste lahenduste leidmist. Lapsele oma mängumaja ehitamine ja omamine on kahtlemata väga tore idee!

Play Video

Kas ka teie unistasite lapsepõlves oma mängumajast, kus pere ja sõpradega koos mängida ja aega veeta? Koos meiega saate täita laste unistused ning luua toredaid mälestusi, mis jäävad neile eluks ajaks meelde!

Jaga meiega oma hetki
ja võida auhindu!

Kutsume teid jäädvustama oma toredaid hetki, mis on loodud erinevate 4IQ toodetega, et võita vahvaid auhindu! Kas olete ostnud lastele mängumaja? Maja kokkupanek, erinevate värvidega värvimine, interjööri sisustamine – need on ühed lõbusamad tegevused, kuhu saab kaasata kogu pere ning mis arendavad ka laste loovust! Ära jäta kasutamata võimalust muuta koos pere pisematega mängumaja välisilme ja sisemus veel ilusamaks ja hubasemaks ning jaga loodud tulemust ka meiega! Või kui teie aias on laste mänguväljak, kiik, võrkkiik. Laste kaasahaarav naer, laiad naeratused ja toredad hetked on garanteeritud – jäädvusta need!