LAOS
-17%
Puidust nukumaja VIOLETTA
Alates: €179.00 Algne hind oli: €179.00.€149.00Current price is: €149.00.
Suur basseiniga laste nukumaja, mis aitab lastel oma kujutlusvõimet arendada ja erinevaid elulisi situatsioone läbi mängida.
Kirjeldus
Suur nukumaja villa koos basseiniga. Kolmelt korruselt leiab mängimiseks viis avatud tuba, mis on sisustatud lausa 23 detailirohke mööbliesemega.
Komplekt sisaldab:
• 23 erinevat mööblieset
• 3 eraldi korrust
• 5 tuba (köök, vannituba, elutuba, puhkeruum, magamistuba)
• Rõdu
• 2 väliterrassi
• Liumägi teise korruse terrassilt
• Avatavad aknad maja külgedel
• Suur hoov basseini ja lamamistoolidega
• Maja mõõdud: 83 x 59,50 x 90 cm
• Tugev ja vastupidav konstruktsioon.
Lisainfo
| Kaal | 13.2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 73.5 × 39 × 23 cm |
| Turvalisus, sertifikaat | EN71 |
| Lastele | Alates 3. eluaastast |
| Garantii | 2 aastat |
LED lamp (2 tk)
| Kaal | 0.1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 6.7 × 6.7 × 2 cm |
| Turvalisus, sertifikaat | Vastab sertifikaadile EN71 |
| Garantii | 2 aastat |
Seotud tooted
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
LAOS
Puidust peeglilaud LUMIVALGEKE
Alates: €149.00VÄLJA MÜÜDUD
