Õhksoojuspumba kate EDWIN
€209.00
Et maja välisfassaad stiilne välja näeks, on see puidust kate EDWIN just see õige valik! Sobib suurepäraselt õhksoojuspumpade ja konditsioneeride väliskatteks.
Saadaval järeltellimisel
Kirjeldus
Et maja välisfassaad stiilne välja näeks, on see puidust kate EDWIN just see õige valik! Sobib suurepäraselt õhksoojuspumpade ja konditsioneeride väliskatteks. Puidust kate on krunditud ja värvitud kaks korda, seega on see pikaajaliseks paigaldamiseks täielikult ette valmistatud.
Komplektis neli detaili (kaks külge, esikülg ja katus). Pakendis ka kokkupanekuks vajalikud juhised ja kinnituskruvid.
TOODE TARNITAKSE KOKKUPANEMATA KUJUL!
Lisainfo
| Kaal | 25 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 119 × 63 × 85 cm |
| Materjal | Kuusepuit |
| Värv | Valge (peale kantud 2 kihti) |
| Kogukõrgus | Eest 68 cm ja tagant 85 cm |
| Sügavus | 63 cm |
| Pikkus | 119 cm |
| Survetöödeldud puit | Süvaimmutatud |
| Turvalisus, sertifikaat | FSC sertifikaat |
Sulle võib meeldida ka…
-33%
Treppide kaitseaed (puit)
Seotud tooted
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
Puidust peenrakast 80 x 80 x 21 cm, must
Alates: €19.99VÄLJA MÜÜDUD
LAOS
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
