-33%
Treppide kaitseaed (puit)
€119.99 Algne hind oli: €119.99.€79.99Current price is: €79.99.
Treppide kaitseaed on suurepärane lahendus laste kaitsmiseks ja tarbetute ohtude likvideerimiseks kodus.
Saadaval järeltellimisel
Kirjeldus
Treppide kaitseaed on suurepärane lahendus laste kaitsmiseks ja tarbetute ohtude likvideerimiseks kodus.
Kaitseaed paigaldatakse tugevate, stabiilsete elementide (seinad, käsipuu toed jms) vahele või ukseraami sisse. Kaitseaeda saab paigaldada treppide alumisse või ülaossa ning avada kas paremalt või vasakult. Kõik kinnitusdetailid komplektis. Tara on sertifitseeritud ohutustunnistusega EN1930: 2011
Lisainfo
| Kaal | 4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 58 × 72.5 × 5 cm |
| Materjal | Hevea – puit |
| Värvus | Naturaalne puit |
| Mõõtmed | Laius reguleeritav vahemikus 63,5cm kuni 105,5 cm, kõrgus 72,5cm |
| Kõrgus | 72,5cm |
| Turvalisus, sertifikaadid | Kaitseaed on sertifitseeritud ohutustunnistusega EN1930: 2011 |
| Vanusele | 0-2 aastat |
| Garantii | 2 aastat |
Seotud tooted
-21%
Pehme puslematt, kuningriik
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
