LAOS
Laste mänguköök ITI
Alates: €109.00
Kompaktne kööginurk harjutamaks maitsvate roogade valmistamist
Kirjeldus
Kompaktne kööginurk väikestele kokkadele.
Komplektis:
• Pliit
• Kraanikauss
• 5 erinevat köögitarvikut (lusikas, nuga, kahvel, pann, pott)
• Mikrolaineahi
• Avatavad kapid
Materjal: puit + MDF + plastik
Köögi mõõdud kokkupanduna: 60 x 30 x 84,5 cm, kõrgus maapinnast lauaplaadini: umbes 47 cm
Võimalus lisada LED valgustus.
Kõik elemendid on värvitud laste ja keskkonnasõbralike värvidega. Puidul pole teravaid servi, nii et see on lastele ohutu. Turvalisuse huvides on soovitatav köögis mängida täiskasvanu järelvalve all, sest komplektis on lahtised mänguasjad.
Köök saabub monteerimata kujul, pakis kaasas kokkupanekuks vajalik juhend.
Lisainfo
| Kaal | 7.3 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 78.5 × 36.5 × 12 cm |
| Turvalisus, sertifikaat | CE, EN 71, lastele ohutu vär |
| Lastele | Alates 3. eluaastat |
| Garantii | 2 aastat |
LED lamp (2 tk)
| Kaal | 0.1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 6.7 × 6.7 × 2 cm |
| Turvalisus, sertifikaat | Vastab sertifikaadile EN71 |
| Garantii | 2 aastat |
Puidust blender puuviljadega
| Kaal | 4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 30 × 30 × 30 cm |
Laste puidust kohvimasina komplekt
| Kaal | 1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 13 × 13 cm |
Puidust hommikusöögi komplekt
| Kaal | 4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 30 × 30 × 30 cm |
Puidust mängutoit, Lihakast
| Kaal | 3 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 20 × 20 cm |
Seotud tooted
LAOS
Puidust nukumaja ALINA
Alates: €149.00VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
Puidust laste mänguköök GITA
Alates: €179.00VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
