Puidust täiskomplektne liivakast koos kattega Bonus Orbis, 140 x 140cm ja 300kg liiva, hall
Alates: €279.00 Algne hind oli: €279.00.€199.00Current price is: €199.00.
Impregneeritud puidust kaanega liivakast, geotekstiilist alusega ja 300kg sertifitseeritud liivakasti liiva.
Praktiline ja multifunktsionaalne impregneeritud liivakasti komplekt sisaldab endas kõike mis vaja. Liivakasti kaas kaitseb koduloomade külastuste ja puudelt langevate lehtede eest. Avatult muutub kaas pingiks. Valmistatud kuivast/kuivatatud männipuidust. Komplektis on kaasas hingav geotekstiilist põhi.
Komplektis sisaldub ka kõrgekvaliteediline sertifitseeritud liiv. Liiva ei ole kuivatatud ning see on parajalt niiske maailma parimate liivakookide meisterdamiseks. Liiv on puhas, ohutu ning vaba ohtlikest ainetest, et tagada EN71 sertifikaat. Liiva fraktsioon on 0-2mm. Liiv on pakendatud 25kg kottidesse, nii saate ise otsustada kui suure koguse liiva liivakasti kallate ning järgijäänud liiva saab mugavalt ladustada, et tulevikus juurde valada.
Komplektis on kaasas:
– puidust liivakast 140 x 140 cm
– geotekstiilist liivakasti põhi
– 300 kg sertifitseeritud liiva
Liivakast saabub monteerimata kujul! Soovitame selle kokku panna tasasel pinnal. Kaasas kõik vajalikud kruvid ja paigaldusjuhend.
| Kaal | 340 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 140 × 80 × 55 cm |
Liivakasti kate, 140x140 cm, must
| Kaal | 1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 15 × 10 cm |
Liivakasti ekskavaator
| Kaal | 8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 55 × 13.5 × 48 cm |
Laste aiatööriistade komplekt
| Kaal | 0.208 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20.5 × 3.6 × 27.3 cm |
Laste aiatööriistade komplekt kastekannuga, oranž
| Kaal | 1.5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 40 × 85 × 30 cm |
Laste mudaköök KIIVI
| Kaal | 11 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 92 × 40 × 14 cm |
| Mudaköögi mõõdud | 90 x 86 x 40 cm |
| Materjal | Immutatud männipuit |
| Värv | Hall immutus, rohelised detailid |
| Turvalisus, sertifikaat | FSC sertifikaat |
