LAOS
Immutatud puidust liivakast Bonus Orbis koos aluskattega, 160×160 cm, hall
Alates: €169.00
Impregneeritud puidust kaanega liivakast koos geotekstiilist alusega. Töödeldud halli immutusega.
Kirjeldus
Praktiline ja multifunktsionaalne liivakasti komplekt sisaldab endas kõike, mis vaja. Liivakasti kaas kaitseb koduloomade külastuste ja puudelt langevate lehtede eest. Avatult muutub kaas pingiks. Valmistatud immutatud männipuidust, töödeldud halli immutusega. Komplektis on kaasas hingav geotekstiilist põhi.
Komplektis on:
- immutatud puidust liivakast 160 x 160 cm
- geotekstiilist liivakasti põhi
- kokkupanekuks vajalikud kinnitused ja juhend
Liivakast saabub monteerimata kujul! Soovitame selle kokku panna tasasel pinnal.
Liiv ei ole komplektis. Soovituslik liiva kogus on 400 kg.
Lisainfo
| Kaal | 31 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 160 × 30 × 40 cm |
Liivakasti liiv, 400kg
| Kaal | 400 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 80 × 80 × 40 cm |
| Turvalisus, sertifikaat | CE, EN-71 |
Liivakasti kate, 160x160 cm, must
| Kaal | 1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 15 × 10 cm |
Liivakasti ekskavaator
| Kaal | 8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 55 × 13.5 × 48 cm |
Kastekann Kass, 3,14 l
| Kaal | 0.35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 26 × 30 cm |
Laste mudaköök NORI
| Kaal | 18 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 104 × 39 × 14.5 cm |
| Mudaköögi mõõdud | 98 x 95 x 43 cm |
| Materjal | Impregneeritud okaspuu |
| Turvalisus, sertifikaat | FSC sertifikaat |
| Lastele | Alates 3. eluaastast |
Sulle võib meeldida ka…
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
Seotud tooted
LAOS
-9%
Liivakasti liiv, 200kg
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
