Tumeroheline liumägi 175 cm
Alates: €89.99
Liumägi on laste üks lemmikumaid mänguelemente, mis toob naeratuse näole ja pakub palju lõbusaid hetki! Kvaliteetse 175 cm pikkuse liumäe saate kinnitada mängumajadele MATILDE ja MADLI XL.
Liumägi on tumerohelist värvi.
Kirjeldus
Liumägi on laste üks lemmikumaid mänguelemente!
175 cm pikkune liumägi sobib laste mängumajadele MATILDE ja MADLI XL. Liumägi on tumerohelist värvi.
Kergesti kinnitatav 5 mm või 6 mm suuruse puidukruviga (ei kuulu komplekti). Liumäe kinnituskõrgus on 80 cm.
Lisainfo
| Kaal | 6 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 175 × 39 × 13 cm |
Plastikust kiigeiste, tumeroheline
| Kaal | 1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 55 × 25 × 8.5 cm |
Painduv kummist kiigeiste, tumeroheline
| Kaal | 1.2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 80 × 20 × 8 cm |
Laevarool, tumeroheline
| Kaal | 0.82 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 41 x 9 cm |
| Materjal | Vastupidav plastik |
| Värvus | Tumeroheline |
| Turvalisus, sertifikaat | Tootel on TÜV sertifikaat, mis vastab EN71 standardile |
| Garantii | 2 aastat |
Beebikiik ECO, tumeroheline
| Kaal | 1.1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 75 × 65 × 27 cm |
Seotud tooted
LAOS
-10%
Laste mängumaja MADLI
Alates: LAOS
Laste mängumaja ELIIS
Alates: €549.00 LAOS
-67%
Lipp PRINTSESS
LAOS
