Tumeroheline liumägi 118 cm
Alates: €59.99
Liumägi on laste üks lemmikumaid mänguelemente, mis toob naeratuse näole ja pakub palju lõbusaid hetki! Kvaliteetse 118 cm pikkuse liumäe saate kinnitada mängumajadele MADLI ja KARL.
Liumägi on tumerohelist värvi.
Kirjeldus
Liumägi on laste üks lemmikumaid mänguelemente!
118 cm pikkune liumägi sobib laste mängumajadele MADLI ja KARL. Liumägi on tumerohelist värvi.
Kergesti kinnitatav 5 mm või 6 mm suuruse puidukruviga (ei kuulu komplekti). Liumäe kinnituskõrgus on 60 cm.
Lisainfo
| Kaal | 3 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 118 × 39 × 10 cm |
Plastikust kiigeiste, tumeroheline
| Kaal | 1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 55 × 25 × 8.5 cm |
Beebikiik ECO, tumeroheline
| Kaal | 1.1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 75 × 65 × 27 cm |
Laevarool, tumeroheline
| Kaal | 0.82 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 41 x 9 cm |
| Materjal | Vastupidav plastik |
| Värvus | Tumeroheline |
| Turvalisus, sertifikaat | Tootel on TÜV sertifikaat, mis vastab EN71 standardile |
| Garantii | 2 aastat |
Seotud tooted
LAOS
-8%
Laste mängumaja EMIILIA
Alates: LAOS
-13%
Laste mängumaja MATILDE
Alates: LAOS
-3%
Laste mängumaja ANNA
Alates:Laste mängumaja SOFI
Alates: €1099.00 LAOS
-33%
