Mänguväljak AUGUST
Alates: €899.00
Puidust mänguväljak AUGUST on mitmekülgne ja ruumikas mänguala, mis toob teie õuele kahtlemata palju naeru ja häid emotsioone! See mänguväljak sobib mitmele lapsele korraga mängimiseks. Lapsed saavad seal mängida liivakastis, turnida ronimisseinal ja katusega platvormil, lasta liugu ning kiikuda. Komplekt ei sisalda liumäge, soovitame juurde osta 220 cm pikkuse liumäe.
Soovitame välistingimustes kasutamiseks mõeldud puittooted värvida teile meelepärastes värvitoonides – nii muudate mänguväljaku veel ilusamaks ning ka puit saab omakorda lisakaitse peale!
Kui vajate nõu või abi, siis aitame hea meelega! Võtke meiega julgelt ühendust, anname endast parima, et vastata kõikidele teie küsimustele!
Puidust mänguväljak AUGUST on mitmekülgne ja ruumikas mänguala, mis toob teie õuele kahtlemata palju naeru ja häid emotsioone! See mänguväljak sobib mitmele lapsele korraga mängimiseks.
Mänguväljak sisaldab:
- Puidust konstruktsioon: kaks torni, mis on ühendatud sillaga
- Liivakasti võimalus platvormide all
- Ronimissein 5 värvilise ronimiskiviga
- Puidust kiigemoodul ühe plastikust kiigeistmega (komplektis olemas ka kinnituskarabiinid)
- Kõik vajalikud kinnitusvahendid ja juhend
Komplekt ei sisalda liumäge, soovitame juurde osta 220 cm pikkuse liumäe.
Mänguväljaku all on liivakasti võimalus, mille saate täita kvaliteetse ja sertifitseeritud liivaga!
Kui plaanite mänguväljaku rajada murule või muule pehmele maapinnale, siis soovitame selle kindlasti stabiliseerida spetsiaalsete kinnitusankrutega, mis torgatakse maa sisse ning mille külge omakorda kinnitatakse mänguväljaku jalad. Metallist kinnitusankrute kasutamine hoiab mänguväljaku kindla ja stabiilsena. Selle mänguväljaku jaoks on soovitatav kasutada 10 metallist ankrut.
TÄHELEPANU! Mänguväljak on valmistatud naturaalsest töötlemata puidust ja mõeldud kasutamiseks välitingimustes. Seda tüüpi puidu looduslikuks eripäraks võivad olla praod, oksakohad ja ka kohati ebaühtlased pinnad, mida saab lihtsalt liivapaberiga üle käies eemaldada. Lisainfot puidu omaduste kohta leiate meie korduma kippuvate küsimuste (KKK). alt. Puit, millest mänguväljakud on valmistatud, valitakse sertifitseeritud tarnijatelt ja sellele kehtib FSC sertifikaat.
Mänguväljak on valmistatud spetsiaalse tehnoloogiaga immutatud puidust! Ärge ehmuge, kui teile tarnitud maja puit on ülimärg, tumedamat värvi või roheka varjundiga – see on immutamise eripära. Selleks, et mängumaja puit oleks võimalikult vastupidav meie ilmastikuoludele, ning kaitsud ka niiskuse, hallituse, päikese kui ka kahjurite eest, immutatakse kõik maja osad spetsiaalsetes kõrgrõhukambrites. Selle tehnoloogia abil pihustatakse kroomivaba immutusaine rõhuga üle 7 atmosfääri, puitu leotatakse immutusvahendis mitu tundi, nii imendub immutusaine ka puidu sisse ja on lisaks pindmisele pinnale kaitstud ka seest poolt.
Selle immutustehnoloogi tõttu võib puit olla mõnda aega roheka varjundiga ja äärmiselt märg. Kuna mänguväljakud on valmistatud naturaalsest töötlemata puidust, võivad selle pinnale tekkida mitmesugused eritised ja väikesed hallituselaigud – jällegi juhtub see ülikõrge õhuniiskuse tõttu, samuti naturaalsest puidust eralduvate mahlade, vaigu ja muude ainete tõttu, kui need immutusainega reageerivad. Tavaliselt kuivab puit soodsate ilmastikutingimuste korral täielikult paari nädala jooksul, kuid kui on märjemad või vähem tuulisemad ilmad, võib kuivamisperiood veidi kauem aega võtta. Sel moel immutatud puit tagab mängumaja pika eluea!
HEA TEADA! Mänguväljak tarnitakse kokkupanemata ja värvimata kujul. Fotodel on näiteid, milline mänguväljak pärast kokkupanekut ja värvimist välja võib näha. Kiigeistme värv võib erineda fotol kujutatust.
Peale mänguväljaku kokkupanemist on vaja lasta puidul täielikult kuivada, nii omandab puit pruunika varjundi ning immutusainejääke on kerge puhastada. Kui plaanite mänguväljaku värvida – laske puidul kindlasti täielikult kuivada, me ei soovita värvida märga puitu! Välistingimustes kasutamiseks mõeldud puittooted saate värvida teile meelepärastes värvitoonides – nii muudate mängumaja veel ilusamaks ning ka puit saab omakorda lisakaitse peale!
| Kaal | 315 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 250 × 115 × 50 cm |
| Materjal | Impregeneeritud kaitsekihiga hööveldatud mänd. FSC® sertifitseeritud puit. |
| Turvalisus, sertifikaat | Mänguväljakul on TÜV sertifikaat, mis vastab EN71 standardile |
| Värvus | Naturaalne puit |
| Kõrgtöödeldud puit | TANALITH E 3475 – pakub pikaajalist kaitset hallituse ja kahjurite vastu ning tagab hea värvi haakuvuse |
| Mõõtmed | 449 x 411 x 281 cm |
| Kõrgus | 281 cm |
| Lastele | Alates 3. eluaastast |
| Garantii | 2 aastat |
Mänguväljaku lisade komplekt, KÜMME (punane)
| Kaal | 16 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 220 × 50 × 30 cm |
Mänguväljaku lisade komplekt, KÜMME (roheline)
| Kaal | 16 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 220 × 50 × 30 cm |
Liivakasti kaas torniga mänguväljakutele
| Kaal | 5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 108 × 33 × 20 cm |
| Puit | Okaspuu, immutatud |
| Värv | rohekaspruun |
Liivakasti kaas, 200kg
| Kaal | 200 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 60 × 60 × 40 cm |
| Turvalisus, sertifikaat | CE, EN-71 |
