Mänguväljaku lisamoodul B
Alates: €349.00
Katusega puidust mängutorn lastele aitab teil luua universaalse ja lõbusa mänguala! Seda moodulit saab kombineerida meie teiste puidust mänguväljaku kiigemoodulite, torni ja sillaga. See laste mänguväljaku moodul on äärmiselt mitmekülgne – platvormi all on koht liivakasti jaoks ning sellele saab ühendada ka 220 cm liumäe, puidust ronimisseina 5 värvilise ronimiskiviga, puidust silla ja muid tarvikuid.
Soovitame välistingimustes kasutamiseks mõeldud puittooted värvida teile meelepärastes värvitoonides – nii muudate mänguväljaku veel ilusamaks ning ka puit saab omakorda lisakaitse peale!
Kui vajate nõu või abi, siis aitame hea meelega! Võtke meiega julgelt ühendust, anname endast parima, et vastata kõikidele teie küsimustele!
Katusega puidust mängutorn lastele aitab teil luua universaalse ja lõbusa mänguala! Seda moodulit saab kombineerida meie teiste puidust mänguväljaku kiigemoodulite, torni ja sillaga. See laste mänguväljaku moodul on äärmiselt mitmekülgne – platvormi all on koht liivakasti jaoks ning sellele saab ühendada ka 220 cm liumäe, puidust ronimisseina 5 värvilise ronimiskiviga, puidust silla ja muid tarvikuid.
Mänguväljaku all on liivakasti võimalus, mille saate täita kvaliteetse ja sertifitseeritud liivaga!
Kui plaanite mänguväljaku rajada murule või muule pehmele maapinnale, siis soovitame selle kindlasti stabiliseerida spetsiaalsete kinnitusankrutega, mis torgatakse maa sisse ning mille külge omakorda kinnitatakse mänguväljaku jalad. Metallist kinnitusankrute kasutamine hoiab mänguväljaku kindla ja stabiilsena. Selle puidust torni jaoks on soovitatav kasutada 4 metallist ankrut.
TÄHELEPANU! Mänguväljak on valmistatud naturaalsest töötlemata puidust ja mõeldud kasutamiseks välitingimustes. Seda tüüpi puidu looduslikuks eripäraks võivad olla praod, oksakohad ja ka kohati ebaühtlased pinnad, mida saab lihtsalt liivapaberiga üle käies eemaldada. Lisainfot puidu omaduste kohta leiate meie korduma kippuvate küsimuste (KKK). alt. Puit, millest mänguväljakud on valmistatud, valitakse sertifitseeritud tarnijatelt ja sellele kehtib FSC sertifikaat.
Mänguväljak on valmistatud spetsiaalse tehnoloogiaga immutatud puidust! Ärge ehmuge, kui teile tarnitud maja puit on ülimärg, tumedamat värvi või roheka varjundiga – see on immutamise eripära. Selleks, et mängumaja puit oleks võimalikult vastupidav meie ilmastikuoludele, ning kaitsud ka niiskuse, hallituse, päikese kui ka kahjurite eest, immutatakse kõik maja osad spetsiaalsetes kõrgrõhukambrites. Selle tehnoloogia abil pihustatakse kroomivaba immutusaine rõhuga üle 7 atmosfääri, puitu leotatakse immutusvahendis mitu tundi, nii imendub immutusaine ka puidu sisse ja on lisaks pindmisele pinnale kaitstud ka seest poolt.
Selle immutustehnoloogi tõttu võib puit olla mõnda aega roheka varjundiga ja äärmiselt märg. Kuna mänguväljakud on valmistatud naturaalsest töötlemata puidust, võivad selle pinnale tekkida mitmesugused eritised ja väikesed hallituselaigud – jällegi juhtub see ülikõrge õhuniiskuse tõttu, samuti naturaalsest puidust eralduvate mahlade, vaigu ja muude ainete tõttu, kui need immutusainega reageerivad. Tavaliselt kuivab puit soodsate ilmastikutingimuste korral täielikult paari nädala jooksul, kuid kui on märjemad või vähem tuulisemad ilmad, võib kuivamisperiood veidi kauem aega võtta. Sel moel immutatud puit tagab mängumaja pika eluea!
HEA TEADA! Mänguväljak tarnitakse kokkupanemata ja värvimata kujul. Fotodel on näiteid, milline mänguväljak pärast kokkupanekut ja värvimist välja võib näha.
Peale mänguväljaku kokkupanemist on vaja lasta puidul täielikult kuivada, nii omandab puit pruunika varjundi ning immutusainejääke on kerge puhastada. Kui plaanite mänguväljaku värvida – laske puidul kindlasti täielikult kuivada, me ei soovita värvida märga puitu! Välistingimustes kasutamiseks mõeldud puittooted saate värvida teile meelepärastes värvitoonides – nii muudate mängumaja veel ilusamaks ning ka puit saab omakorda lisakaitse peale!
| Kaal | 286 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 245 × 104 × 27 cm |
| Materjal | Impregeneeritud kaitsekihiga hööveldatud mänd. FSC® sertifitseeritud puit. |
| Turvalisus, sertifikaat | Mänguväljakul on TÜV sertifikaat, mis vastab EN71 standardile |
| Värvus | Naturaalne puit |
| Kõrgtöödeldud puit | TANALITH E 3475 – pakub pikaajalist kaitset hallituse ja kahjurite vastu ning tagab hea värvi haakuvuse |
| Mõõtmed | 104 x 179 x 281 cm |
| Kõrgus | 281 cm |
| Lastele | Alates 3. eluaastat |
| Garantii | 2 aastat |
Liivakasti liiv, 200 kg
| Kaal | 200 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 60 × 60 × 40 cm |
| Turvalisus, sertifikaat | CE, EN-71 |
Liivakasti kaas torniga mänguväljakutele
| Kaal | 5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 108 × 33 × 20 cm |
| Puit | Okaspuu, immutatud |
| Värv | rohekaspruun |
Metallist ankrute komplekt, 4 tk
| Kaal | 4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 50 × 7 × 7 cm |
| Garantii | 2 aastat |
Puidust ronimissein 5 ronimiskiviga, 164 x 70 cm
| Kaal | 32 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 164 × 70 × 8.9 cm |
Mustad bituumenist katuseplaadid
| Kaal | 24.9 kg |
|---|---|
| Kogus pakendis, m² | 3 |
| Ühikuid pakendis | 22 tk. |
| Plaatide suurus | 100 x 31,7 cm |
Punased bituumenist katuseplaadid
| Kaal | 24.9 kg |
|---|---|
| Kogus pakendis, m² | 3 |
| Ühikuid pakendis | 22 vnt. |
| Plaatide suurus | 100 x 31,7 cm |
Rohelised bituumenist katuseplaadid
| Kaal | 24.9 kg |
|---|---|
| Kogus pakendis, m² | 3 |
| Ühikuid pakendis | 22 vnt. |
| Plaatide suurus | 100 x 31,7 cm |
