-10%
Türkiissinine liumägi 300 cm
Alates: €99.99 Algne hind oli: €99.99.€89.99Current price is: €89.99.
Liumägi on laste üks lemmikumaid mänguelemente, mis toob naeratuse näole ja pakub palju lõbusaid hetki! Kvaliteetse 300 cm pikkuse liumäe saate kinnitada mänguväljakule, mängumajale või muule enda valitud konstruktsioonile.
Liumägi on türkiissinist värvi.
Kirjeldus
300 cm pikkune liumägi pakub lastele palju lõbusaid hetki! Kvaliteetse liumäe saate kinnitada mänguväljakule, mängumajale või muule enda valitud konstruktsioonile. Liumägi on türkiissinist värvi.
Kergesti kinnitatav 5 mm või 6 mm suuruse puidukruviga (ei kuulu komplekti). Liumäe kinnituskõrgus on 150 cm.
Lisainfo
| Kaal | 12 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 290 × 52 × 17 cm |
| Materjal | HDPE plastik – ohutu lastele |
| Värv | Türkiissinine |
| Turvalisus, sertifikaat | Tootel on TÜV sertifikaat, mis vastab EN71 standardile |
| Lastele | vanuses 3-10 aastat |
| Garantii | 1 aasta |
Kiigeiste LED-tuledega
| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 42 × 18 × 6 cm |
Puidust võimlemisrõngad
| Kaal | 0.67 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 20 × 10 cm |
Pesakiik LED-tuledega, 100 cm
| Kaal | 6.5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 101 × 102 × 7 cm |
Kolmnurkne köisredel
| Kaal | 2.2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 35 × 35 × 15 cm |
Sulle võib meeldida ka…
LAOS
-21%
Laste mänguväljakute kummist põrandakate 4x50x50 cm (punane)
Alates: LAOS
-21%
Laste mänguväljakute kummist põrandakate 4x50x50 cm (roheline)
Alates:Seotud tooted
LAOS
-6%
Laste mängumaja MATILDE
Alates:Laste mängumaja SOFI
Alates: €1099.00 LAOS
-67%
