Jaga meiega oma jäädvustusi
ning võida auhindu!

Kutsume teid jagama oma hetki, mida 4IQ aitas luua, et võita toredaid auhindu!

Kas olete ostnud 4IQ mängumaja või mänguväljaku? Maja kokkupanek, ehitusprotsess, erinevate värvidega värvimine, disainimine, interjööri sisustamine – ühed lõbusamad tegevused, mida saab teha kogu perega ning mis arendavad laste loovust! Ärge jätke kasutamata võimalust luua lastele rõõmu ja muuta mängumaja ilmet nii seest kui väljast – ning jagada loodud meistriteost ka meiega! Võistlusel saate osaleda nii mängumajaga, kui ka teiste 4IQ-st ostetud toodetega – mänguväljakud, liivakastid, batuudid, võrkkiiged, mudaköögid, mängulauad, peenrakastid jne.

Hetkede konkurss
Hetkede konkurss

Kuidas konkursist
osa võtta?

See on väga lihtne! Teil tuleb lihtsalt jäädvustada (foto või videona) 4IQ toode ning saata oma tagasiside või lugu sellest, kuidas mängumaja, mänguväljaku, kiige või mõne muu toote kokkupanek ning edasine nautimine on läinud.

Jäädvustatud hetked võivad olla nii foto kui video kujul või mõlemad! Loomingulisus ja originaalsus suurendavad kindlasti võiduvõimalusi! 🙂 Täida selleks meie kodulehel olev tagasiside vorm.

Jagame teie saadetud hetki, lugusid ja tagasisidet ka oma sotsiaalmeediakontodel ning loovamatele osalejatele jagame vahvaid auhindu!

Soovime teile edu ja palju loomingulisust nende toredate hetkede loomisel!

Kampaania reeglid

1. Võistluse käik. Konkursil saab osaleda kuni 05.09.2024. Konkursil saavad osaleda kõik, kes on ostnud 4IQ tooteid (laste mängumajad, mänguväljakud, kiiged, võrkkiiged jne) ning saatnud nende kasutamisest jäädvustatud hetki foto/video formaadis ja edastanud oma tagasiside e-mailile info@4iq.ee. Võitjad kuulutatakse välja avalikult veebilehel www.4iq.ee hiljemalt 30.09.2024. Võitjaid teavitatakse võidust ka isiklikult.

2. Osalemistingimused. Konkursil saavad osaleda ainult need, kes on saatnud ostetud 4IQ toodete kohta fotod ja/või videomaterjali ning edastanud oma tagasiside. Kampaanias saavad osaleda isikud, kes on vähemalt 18-aastased. Konkursi käigus kogutud foto- ja videomaterjali, samuti kommentaare ja tagasisidet võivad korraldajad ja nende partnerid kasutada avalikult turunduslikel eesmärkidel piiramatu aja jooksul.

3. Võistluse auhind. Mängu käigus antakse konkursil osalejatele väljakuulutatud auhinnafond – kinkekaardid järgmiseks ostuks. Kinkekaarte saab kasutada 90 kalendripäeva jooksul alates konkursi võitjate väljakuulutamise kuupäevast. Kinkekaardid kehtivad ainult kaupade ostmiseks ja ei kehti teenuste puhul (nt transport, paigaldusteenus jne). Võitjaid teavitatakse isiklikult registreerimisel märgitud kontaktidele ja avalikustatakse veebilehel www.4iq.ee. Kui võitjaga ei õnnestu 14 kalendripäeva jooksul ühendust saada, valitakse välja uued võitjad. Auhindu ei saa vahetada rahaks.

4. Üldsätted. Konkursi korraldajad jätavad endale õiguse muuta mängus osalemise reegleid ja tingimusi etteteatamata. Konkursi korraldaja on Ilprimo UAB, kontakt info@4iq.ee

Auhinnafond väärtusega
kuni 400 eurot!

Hetkede konkurss

1 x 200€ väärtuses kinkekaart

Selle kinkekaardiga saate 4IQ.EE e-poest valida endale midagi meelepärast kuni 200 euro väärtuses!

Hetkede konkurss

1 x 100€ väärtuses kinkekaart

Selle kinkekaardiga saate 4IQ.EE e-poest valida endale midagi meelepärast kuni 100 euro väärtuses!

Hetkede konkurss

1 x 50€ väärtuses kinkekaart

Selle kinkekaardiga saate 4IQ.EE e-poest valida endale midagi meelepärast kuni 50 euro väärtuses!

Hetkede konkurss

1 x 50€ väärtuses kinkekaart

Selle kinkekaardiga saate 4IQ.EE e-poest valida endale midagi meelepärast kuni 50 euro väärtuses!

Õnnitleme 2023. aasta hooaja võitjaid!

Oleme ülimalt tänulikud ja õnnelikud teie jäädvustatud hetkede üle! Saime loominguliselt teostatud projekte, naljakaid lugusid, siirast tagasisidet, soojade emotsioonidega täidetud fotosid ja videoid. Suur AITÄH kõigile, kes osalesid ning meiega oma toredaid emotsioone jagasid! Selle aasta konkursi võitjad on:

1. koht – Ksenia G. perekond mängumajaga KARL
2. koht – Mirjam P. perekond mängumajaga EMIILIA
3. koht – Aleksei T. mänguväljakuga OSKAR
4. koht – Karita L. mänguväljakuga LENNART

Palju õnne võitjatele! Võtame teiega juba peagi ühendust. Aitäh, et olete meiega! Oma pilte, videosid ja tagasisidet võite meiega jagada igal ajal – lisame teid kindlasti järgmise konkursi osalejate hulka.

Hetkede konkurss

2022-ųjų sezono
akimirkų konkurso dalyviai!

Net 1000 EUR vertės
prizinis fondas!

Hetkede konkurss

1x 500EUR vertės dovanų kuponas

Su šiuo dovanų kuponu galėsite išsirinkti patinkančių prekių net už 500 EUR iš 4IQ.LT internetinės parduotuvės!
Hetkede konkurss

1x 200EUR vertės dovanų kuponas

Su šiuo dovanų kuponu galėsite išsirinkti patinkančių prekių net už 200 EUR iš 4IQ.LT internetinės parduotuvės!
Hetkede konkurss

1x 100EUR vertės dovanų kuponas

Su šiuo dovanų kuponu galėsite išsirinkti patinkančių prekių net už 100 EUR iš 4IQ.LT internetinės parduotuvės!

Hetkede konkurss

4x 50EUR vertės dovanų kuponas

Su šiuo dovanų kuponu galėsite išsirinkti patinkančių prekių už 50 EUR iš 4IQ.LT internetinės parduotuvės!