Puidust laste mänguköök MIRTEL
Alates: €139.00
Kompaktne ja armas köök väikestele kokkadele
Kirjeldus
Kogu vajalike köögitarvikute ja -tehnikaga kompaktne köök harjutamaks oma lemmik roogade valmistamist.
Komplektis on:
• Ahi
• Pliit
• Valamu
• Mikrolaineahi
• 7 köögitarvikut (2 pannilabidat, kulp, nuga, pott, pann, telefon)
• Materjal: puit + MDF + plast
• Kõik elemendid on värvitud laste ja keskkonnasõbraliku värviga
• Puidul pole teravaid servi, nii et sellega on ohutu mängida
• Tugev ja vastupidav konstruktsioon
• Köögi mõõdud: 60 x 30 x 97,5 cm
Võimalus lisada LED valgustus.
Puidust mänguköök tarnitakse monteerimata kujul, kuid selle kokkupanek on ülimalt lihtne ning ka lastele lõbus ja õpetlik tegevus.
Lisainfo
| Kaal | 13.1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 72 × 35.5 × 16.5 cm |
| Turvalisus, sertifikaadid | CE, EN 71, lastele ohutu värv |
| Vanus | alates 3. eluaastast |
| Garantii | 24 kuud |
LED lamp (2 tk)
| Kaal | 0.1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 6.7 × 6.7 × 2 cm |
| Turvalisus, sertifikaat | Vastab sertifikaadile EN71 |
| Garantii | 2 aastat |
Puidust blender puuviljadega
| Kaal | 4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 30 × 30 × 30 cm |
Laste puidust kohvimasina komplekt
| Kaal | 1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 13 × 13 cm |
Puidust hommikusöögi komplekt
| Kaal | 4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 30 × 30 × 30 cm |
Puidust mängutoit, Lihakast
| Kaal | 3 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 20 × 20 cm |
Seotud tooted
-11%
Puidust nukumaja VILLA
Alates: LAOS
-50%
Puidust mängulaud dinosaurustega
Puidust laste mänguköök IIRIS
Alates: €159.00-16%
Puidust peeglilaud TUHKATRIINU
Alates:VÄLJA MÜÜDUD
Laste mänguköök ITI
Alates: €109.00VÄLJA MÜÜDUD
VÄLJA MÜÜDUD
