VÄLJA MÜÜDUD
Hall liumägi 290 cm
Alates: €99.99
Liumägi on laste üks lemmikumaid mänguelemente, mis toob naeratuse näole ja pakub palju lõbusaid hetki! Kvaliteetse 290 cm pikkuse liumäe saate kinnitada mänguväljakule, mängumajale või muule enda valitud konstruktsioonile.
Liumägi on halli värvi.
Kirjeldus
290 cm pikkune liumägi pakub lastele palju lõbusaid hetki! Kvaliteetse liumäe saate kinnitada mänguväljakule, mängumajale või muule enda valitud konstruktsioonile. Liumägi on halli värvi.
Kergesti kinnitatav 5 mm või 6 mm suuruse puidukruviga (ei kuulu komplekti). Liumäe kinnituskõrgus on 150 cm.
Lisainfo
| Kaal | 12 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 290 × 52 × 17 cm |
| Värv | Tumehall |
| Turvalisus, sertifikaat | Tootel on TÜV sertifikaat, mis vastab EN71 standardile |
| Lastele | vanuses 3-10 aastat |
| Garantii | 1 aasta |
Käepidemed 250 x 75 mm, antratsiithall
| Kaal | 0.25 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 34 × 13 × 7.5 cm |
Lisade komplekt kiigega, antratsiit
| Kaal | 4.5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 30 × 30 × 30 cm |
Ergonoomiline beebikiik 3in1, antratsiithall
| Kaal | 4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 39.5 × 32.5 × 45.5 cm |
Mänguasjade komplekt Piraadilaev, antratsiithall
| Kaal | 3 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 50 × 50 × 25 cm |
Plastikust kiigeiste, antratsiithall
| Kaal | 1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 55 × 25 × 8.5 cm |
Ahvikiik, antratsiithall
| Kaal | 0.75 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 39 × 36 × 5 cm |
Plastikust beebikiik, antratsiithall-heleroheline
| Kaal | 4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 36 × 39 × 49.1 cm |
Hallide mänguasjade komplekt
| Kaal | 4.5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 30 × 30 × 30 cm |
Sulle võib meeldida ka…
LAOS
-21%
Laste mänguväljakute kummist põrandakate 4x50x50 cm (punane)
Alates: LAOS
-21%
Laste mänguväljakute kummist põrandakate 4x50x50 cm (roheline)
Alates:Seotud tooted
LAOS
-6%
Liivakastiga mängumaja KARL
Alates: LAOS
-7%
Laste mängumaja PAULINE
Alates: LAOS
-8%
Laste mängumaja EMIILIA
Alates: LAOS
LAOS
-8%
Laste mängumaja JOONAS
Alates: LAOS
-3%
Laste mängumaja ANNA
Alates: LAOS
-33%
Laevarool (punane)
VÄLJA MÜÜDUD
